MÜÜGITINGIMUSED

Hinnas sisaldub:

  • Korteri ja elamu lõplik valmidus vastavalt projektdokumentatsioonile ja siseviimistluspaketile.
  • Tasu tehnovõrkude rajamise ja liitumise eest (vesi, elekter, kanalisatsioon, keskküte).
  • Andmeside, kaabeltelevisiooni, telefonside ja valveside valmidus.

Hinnas ei sisaldu:

  • Andmeside, kaabeltelevisiooni, telefoniside ja valveside teenuste liitumistasud.
  • Müügilepinguga seotud notaritasud ja riigilõivud.
  • Parkimiskoht.

Broneerimine:

Kliendiga sõlmitakse broneerimiskokkulepe, mis kehtib võlaõigusliku lepingu sõlmimiseni. Ostusoovi kinnitamiseks tasub ostja broneerimislepingu sõlmimisel ettemakse, mille suurus algab 3000 eurost.

Võlaõiguslik leping:

Kliendiga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, milles lepitakse kokku kõik tehingu detailid. Võlaõigusliku lepinguga tasub ostja 15% ostusummast.

Asjaõiguslik leping:

Korteriomandi valmimisel sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik leping, kus ostja tasub ülejäänud osa ostusummast ning toimub korteri omandiõiguse üleminek. Asjaõigusleping tuleb sõlmida 1 kuu jooksul peale korteri lõplikku valmimist.

Uue kodu ostmine

Uue kodu ostmine võib olla elu üks tähtsamaid otsuseid. Soovime, et see protsess oleks sulle lihtne ja mugav.

Küsimuste korral võta palun meiega julgesti ühendust.

1. Registreerimine

Kui oled leidnud meie valikust huvi pakkuva korteri, saad end lihtsasti meie veebilehel registreerida, et meid oma huvist teavitada. See ei maksa midagi ega tähenda, et oled kohustatud meilt uue kodu ostma. Kui meil on uudiseid valitud korteri raames toimuvate arengute kohta, võtame Sinuga ühendust.

2. Uue koduga tutvumine

Tutvustame Sulle heameelega Sinu uut kodu kohapeal. Tutvud plaanidega, samuti viimistlusmaterjalide valikuga.

3. Broneerimisleping

Pärast sobiva korteri välja valimist tutvustame Sulle põhjalikult müügitingimusi ning koostame broneerimislepingu. Kodu broneerimiseks pead tasuma ka 3 000 eurot broneerimistasu, mis arvatakse hiljem korteri müügihinna hulka.

4. Notariaalne müügileping (Võlaõigusleping)

Broneerimislepingu sõlmimise järel sõlmitakse ühe kuu jooksul notariaalne müügileping. Vaatame üle kõik, hinnast garantiitingimusteni, et oleksid teadlik lepingu kõikidest detailidest. Seejärel sõlmime notariaalselt kinnitatud lepingu. Nüüd pead tasuma ka vähemalt 10% uue kodu hinnast.

5. Viimistluse valik

Kui oleme Sinu kodu ehitamisega algust teinud, kutsume Sind valima viimistlusmaterjale. Tutvustame sulle erinevaid, professionaalse sisekujundaja poolt eelnevalt koostatud koondpakette, kuid loomulikult saad valida keraamilised plaadid, põrandakattematerjalid tapeedid jms ka omal käel meie laia valiku hulgast.

Loomulikult soovid oma uue kodu ehitamise protsessiga kursis olla. Seetõttu püüame kokku leppida kokkusaamisi objektil, kus saame vaadata, kuidas korter valmib. Ohutusnõuete tõttu ei lubata sind üksi objektile, ent anname sinu soovidele vastu tulemiseks endast parima.

6. Lõplik ülevaatus ja viimane makse

Lõpliku ülevaatus teostatakse Sinu ja Telwood Invest OÜ esindaja juuresolekul. Puuduste avastamise korral tehakse vastavad ülestähendused ning puudused kõrvaldatakse enne notariaalse asjaõiguslepingu sõlmimist ning ostuhinna tasumist.

Notariaalse asjaõiguslepingu sõlmimiseks lepime aja notaribüroos ning teavitame vajadusel sinu panka.

7. Korteri üleandmine

Korteri võtmed saad kätte pärast notariaalse asjaõiguslepingu sõlmimist ja 90% hinna tasumist. Tavaliselt lepingu sõlmimise päeval.

Kui Sul on täiendavaid küsimusi siis võta palun julgesti meiega ühendust.